Vzkazy

Datum: 21.02.2014

Vložil: Sandra

Titulek: můj Ďáblík

Přesně před 1 rokem, 2 měsíci a 5ti dny :) jsem si jela k Zuzce pro "mého prvního" :) Lindíse sem si zamilovala ještě dřív než jsem ho poznala, u Zuzky super jednání při nákupu, koníka mi předvedla, ukázala v hale, pak mi vysvětlila co a jak s ním by bylo nejlepší, ukázala mi jak se chová ve stáji... Prostě skvělé a pečlivé jednání. Cokoli jsem kdy potřebovala poradit, pomoct s Lindískem bylo vždy více než v pohodě ;)
Lignit je můj malý Ďáblík - je náladový, občas vzteklý, je namyšlený. Je prostě svůj. Trvalo mi přijít na to jak na něj :) Když něco nechce, nebo se mu něco nelíbí umí to dát dostatečně razantně najevo :D Ale naopak když se chce pomazlit tak se ho celý den "nezbavím" :) Už bych neměnila, jsem moc ráda, že ho mám zrovna já ;) :) A doufám že i jemu se u mě líbí :)
Pokud budu kupovat časem dalšího koníka, určitě se nejdřív obrátím sem na Zuzku :)

—————

Datum: 10.02.2014

Vložil: Amy

Titulek: Kairos

Teď na jaře to bude dva roky co jsem od Zuzky koupila ČT valacha jménem Kairos. K předvedení a zkoušce koně, můžu říct pouze, že takto by to mělo fungovat jako standart při kupování koně. Koně nejdříve Zuzka předvedla sama na hale, a pak mi dala skoro hodinový trénink na Kairosovi, kde jsem pochopila jak s ním mám v budoucnu pracovat a co a jak, kde zlepšit. Jednání bylo úplně na jedničku :) A kdykoliv jsem cokoliv potřebovala poradit po netu, tak Zuzka byla více než ochotná.
No a co se týče Kairose doma, je to miláček rodiny :) Hodnějšího, mazlivějšího a snaživějšího koně jsem ještě neviděla, jsem ráda, že zrovna já jsem jeho majitelem :-)
Tuto stáj mohu tedy všem vřele doporučit ;)

—————

Datum: 09.02.2014

Vložil: naty

Titulek: najlepši konik

Najlepsieho koňa akeho som mohla kupiť. Najkrajsi aky moze byt:) ak budem rozmyslat o dalsom koni tak jedine od zuzky :)

—————